LANGRENNSUTVALG, OPPMENN OG TRENERE FOR LANGRENN 2018/19

Oppdatert: 19.10.2018

LANGRENNSUTVALG:

Hans Olav Kjøs (leder)

Jorunn Bossum

Dag Høiholt-Vågsnes

Sven Sandodden

Erik Stange

Roger Thorstad

Bjørn Horten

OPPMENN:

1.-6. kl.

Erik Stange

458 72 737

erik.stange@nina.no

13-14 år

Roger Thorstad

970 57 312

rogerth@online.no

Treningssamarbeidet

15-16 år

Christian Wefling

911 00 897

christian@wefling.no

Treningssamarbeidet

junior

Jorunn Bossum

952 10 053

Jonobos70@gmail.com

TRENERE:

1.-2. kl.

Endre Vold-Engesli

916 85 539

endreengesli@homtail.com

Ansvarlig for gruppa

Håvard Selbæk

413 22 521

selbak@online.no

Rune Karlsen

404 80 988

rune.h.karlsen@gmail.com

Thomas Sunde

995 52 566

thomas.sunde@outlook.com

Kristian Kolstad

926 18 223

kristian.kolstad1@gmail.com

ved behov

Roger Tangen

482 38 922

Roger.tangen@outlook.com

Morten Bergkåsa

477 57 663

morten.bergkaasa@gmail.com

Kevin Richardsen

480 57 233

kev.richardsen@gmail.com

3.-4. kl.

Lars Erik Solbraa

913 85 867

lars.erik.solbraa@norconsult.com

Ansvarlig for gruppa

Sven Sandodden

907 46 562

svesando@online.no

Erik Larsstuen

958 42 248

erik.larsstuen@gmail.com

Anders Tyrom

917 32 496

antyrom@hotmail.com

ved behov

5.-6. kl.

Thomas Næstad

959 40 719

thmo05@handelsbanken.no

Ansvarlig for gruppa

Anders Jøranli

911 62 371

andejoer@online.no

Erik Stange 

458 72 737

erik.stange@nina.no

Roger Thorstad

970 57 312

rogerth@online.no

Marte H. Ringen

922 37 698

martehr@hotmail.com

Torsdager ved behov

Levert av IdrettenOnline